Marki

Nasze marki tworzą nasz sukces

Każda z naszych marek jest wyjątkowa pod względem usług, kultury i idei, jest liderem w swojej dziedzinie. Poprzez szereg wiodących firm z branży zaawansowanej telewizji, programmatic opartej na sztucznej inteligencji, e-commerce i nie tylko, wykorzystujemy naszą wspólną inteligencję, aby usprawnić działania w świecie reklamy.

Celem Mindshare jest bycie głównym partnerem biznesowym swoich klientów, rozwijanie biznesu klienta i zwiększanie rentowności poprzez adaptacyjny i pomysłowy marketing. Mindshare działa poprzez szybkość, pracę zespołową i zaangażowanie, ponieważ w dzisiejszym świecie wszystko zaczyna się i kończy w mediach.

ODWIEDŹ NAS

MediaCom wspiera rozwój marek, pomagając im zobaczyć "Big Picture". Oznacza to, że stosujemy naszą unikalną filozofię i technologię „System Thinking" do wszystkich obszarów marketingowych: mediów, wiadomości i danych.

ODWIEDŹ NAS
Wavemaker

Wavemaker pozytywnie wpływa na wzrost klientów poprzez przekształcanie procesu decyzyjnego i doświadczeń konsumentów za pomocą mediów, treści i technologii.

ODWIEDŹ NAS

mSix&Partners to postępowa, przedsiębiorcza sieć medialna obejmująca ponad 45 krajów. Została stworzona jako pionier, mSix&Partners jest wiodącą na świecie agencją zajmującą się tworzeniem zintegrowanych, szytych na miarę i często wewnętrznych zespołów.

ODWIEDŹ NAS

Choreograph – specjalistyczna marka WPP łącząca kompetencje analityczne i technologiczne

ODWIEDŹ NAS

Xaxis to agencja specjalizująca się w reklamie programatycznej i performance. Wykorzystuje najnowsze rozwiązania z zakresu AI, machine learning oraz niestandardowe rozwiązania technologiczne, które pozwalają łączyć kampanie w Internecie z innymi kanałami dotarcia do konsumentów: audio, OOH, TV.

ODWIEDŹ NAS

Finecast jest wiodącą marką zajmującą się Addressable TV, która umożliwia reklamodawcom precyzyjne dotarcie do widzów w skonkretyzowanych środowiskach telewizji na żądanie, linearnej i transmisji na żywo.

ODWIEDŹ NAS

INCA jest platformą technologiczna łączącą reklamodawców z influencerami. INCA pozwala zautomatyzować proces realizacji, weryfikacji i rozliczeń kampanii influencer marketingowych.

PLISTA to agencja łącząca sieć programatycznej reklamy natywnej i usługi content marketingu w mediach digital. PLISTA koncentruje sie na rozwiązaniach rozliczanych za efekt.

mSpark – Platforma innowacji martech. W ramach marki działa akcelerator startupów współtworzony przez GroupM i KnowledgeHub. mSpark wprowadza reklamodawców GroupM w świat innowacji technologicznych.

ODWIEDŹ NAS

FraudBusters jest blogiem poświęcony oszustwom reklamowym w digital. Na FraudBusters swoje analizy umieszczają fachowcy z GroupM, jak i zewnętrznych firm

ODWIEDŹ NAS