Marki

Nasze marki tworzą nasz sukces

Każda z naszych marek jest wyjątkowa pod względem usług, kultury i idei, jest liderem w swojej dziedzinie. Poprzez szereg wiodących firm z branży zaawansowanej telewizji, programmatic opartej na sztucznej inteligencji, e-commerce i nie tylko, wykorzystujemy naszą wspólną inteligencję, aby usprawnić działania w świecie reklamy.

Celem Mindshare jest bycie głównym partnerem biznesowym swoich klientów, rozwijanie biznesu klienta i zwiększanie rentowności poprzez adaptacyjny i pomysłowy marketing. Mindshare działa poprzez szybkość, pracę zespołową i zaangażowanie, ponieważ w dzisiejszym świecie wszystko zaczyna się i kończy w mediach.

ODWIEDŹ NAS
Wavemaker

Wavemaker pozytywnie wpływa na wzrost klientów poprzez przekształcanie procesu decyzyjnego i doświadczeń konsumentów za pomocą mediów, treści i technologii.

ODWIEDŹ NAS

EssenceMediacom is GroupM’s newest and largest agency, committed to delivering marketing breakthroughs for brands. It has disrupted the old models across media, creative, innovation and analytics to find new opportunities for advertisers and deliver truly integrated media solutions.

T&Pm is one of the world’s leading full service creative and media agencies, connecting talent and tech to drive growth for brands. Formed by the integration of The&Partnership and mSix&Partners, it brings together content and distribution into a single, holistic end-to end marketing solution.

Choreograph – specjalistyczna marka WPP łącząca kompetencje analityczne i technologiczne

ODWIEDŹ NAS

PLISTA to agencja łącząca sieć programatycznej reklamy natywnej i usługi content marketingu w mediach digital. PLISTA koncentruje sie na rozwiązaniach rozliczanych za efekt.

mSpark – Platforma innowacji martech. W ramach marki działa akcelerator startupów współtworzony przez GroupM i KnowledgeHub. mSpark wprowadza reklamodawców GroupM w świat innowacji technologicznych.

ODWIEDŹ NAS

FraudBusters jest blogiem poświęcony oszustwom reklamowym w digital. Na FraudBusters swoje analizy umieszczają fachowcy z GroupM, jak i zewnętrznych firm

ODWIEDŹ NAS